Екстракаль Herbalife

90 таблеток в упаковці

3 таблетки ЕкстраКаль Гербалайф забезпечують 100% добової норми вживання кальція.

Опис:
Крім кальція і вітаміна D в складі продукта також присутній: цинк, який допомагає засвоєнню кальція, важливий для репродуктивних органів і імунної системи, для відновлення тканин, в тому числі для росту клітин шкіри, волосся, нігтей, а також для заживлення ран; мідь – необходна для створення меланіна і метаболізма заліза; марганець – необхідний для росту і самовідновлення кісткових хрящів й нервової системи, для ефективної роботи мозку і правильного метеболізму інсуліна та холестерина.

Властивості основних інгрідієнтів:
• Кальцій – самий розповсюджений мінерал в організмі людини, який не виробляється організмом і може надходити тільки з їжею. Особливо висока потреба в кальції у літніх людей і жінок. Кальцій зміцнює структуру скелета, забезпечує здоров'я зубів і нігтей, необхідний для нормальної роботи нерввової системи і м'язів.
• Вітамін А впливає на зір; забезпечує нормальний ріст і розвиток кісток.
• Вітамін D допомогає засвоювати кальцій, сприяє зміціненню кісткової тканини.
• Вітамін Е антиоксидант; підвищує ефективність вітаміна А, впливає на роботу сердця.
• Вітамін С– антиоксидант, необхідний для подтримки здоров'я шкіри, сприяє засвоєнню організмом заліза.
• Цинк сприяє засвоєнню кальція; важливий для репродуктивних органів і імунної системи, для відновлення і повновлення тканин, в тому числі для росту клітин шкіри, волсся, нігтей, а також заживлення ран.
• Мідь – компонент антиоксидантної ензимної системи; необхідний для створення меланіна і метаболізма заліза. Приймає участь в формуванні структури білків сполучною тканиною - коллагена і еластина, - которі являються структурними компонентами костної і хрящевої тканини, шкіри, легенів, стінок кровоносних судин.
• Марганець– компонент антиоксидантної ензимної системи; необхідний для росту і самовідновлення костних хрящів і нервової системи, росту, відтворення, заживлення ран, ефективної роботи мозку і правильного метаболізму цукрів, інсуліна і холестерина. Недостатність мінерала в почві і процесу перерабки і рафінування ведуть до його низького складу в їжі.

Рекомендації щодо вживання:
Дорослим по 1 таблетці 2-3 рази в день за 30 хвилин до їжі.
Дивіться також
Made on
Tilda