РОЗШИРЕНА програма для Марафону Стрункості Гербалайф

Харчування на 10 днів Марафону.

10 сніданків + 10 вечерь прискорення обміну речовин + ситість + очищення + спалювання жиру + турбонапій для розвантаження


Розширена прграма зниження ваги Гербалайф для Марафону є більш ефективною та комфорнішою ніж "Базова" , більше продуктів - краще результат!


Як показують практичні результати наших клінтів з Марафону Стрункості на цій програмі можна знизити вагу від 4 до 7 кг.*Це середньостатистичні дані, але всі результати індивідуальні , як і організм людини.


Програма підходить для людини вагою, не більше 100 кг при середньому рості 168-170 см.

Це стандартна програма, але вона може бути доповнена за рекомендацією вашого Консультанта , виходячи з ваших індивідуальних особливостей.


Збалансовані продукти харчування Гербалайф - це продукти № 1 в світі в категорії зниження та контролю ваги , ефективність яких доведена клінічно і практично.


Завдяки правильно підібраним звичайним продуктам, іх порціям і сумісності в поєднанні із заміною сніданка й вечері протеїновими коктейлями  та корисними біологічно-активними добавками Гербалайф - процес схуднення проходитиме набагато швидше корисніше для організму і без особливих зусиль.


А щоб отримати корисні знання та навички в харчуванні і змінити свої звички і нормалізувати обмін речовин, рекомендуємо підключитись до нашого Марафону Стрункості онлайн мінімум на 10 днів!


Якщо ви прийяли рішення купити програму зниження ваги Гербалайф на цьому сайті, ви можете бути впевнені в 100% якості та гарантії сертифікованого продукту, так я  є офіційним представником компаніі Herbalife Nutritoin вже понад 12 років.

Дивіться також
Made on
Tilda