Програма Схуднення Гербалайф Базова на 90 днів

Купити Програму Схуднення Гербалайф на 3 місяці можна на цьому сайті , ви отримаєте  по-крокову інструкцію, а також супровід
консультанта в Марафоні Стрункості, за бажанням.

Склад:
Коктейль Формула 1 - 6 шт це збалансована їжа в стакані, якою можно замінити повноцінний прийом їжі, забезпечивши організм всіма необхідними поживними речовинами.
Рослинний Напій на основі Алое Віра - 3 шт, це напій, який очищує організм, виводиь шлаки, покращує роботу травневої системи і підтримує корисну мікрофлору кишківника.
Трав'яний Напій Термоджетикс- 3 шт ,це чай Гербалайф на основі 6 фітокомпонентів, який тонізує, надає енергію і спалює калорії.

Опис:
В складі програми продукти , які забезпечують організм цінним білком, корисними «повільними» вуглеводами, вітамінами, мінералами, клітковиною, допомагають забезпечити водний баланс і сформувати правильний режим харчування на весь день.

Базова Програма Схуднення Гербалайф на 3 місяці– це запорука комфортного й ефективного зниження ваги.
За 3 місяця ви зможете не тільки схуднути, але й закріпити результат, змінити звички в харчуванні, пізнати свій організм і його реакції на рзні продукти

Всі результати відносяться до програми контроля ваги Herbalife, яка включає: збалансовану дієту, невелику фізичну нагрузку, достатне вживання рідини, за необхідністю прийом харчових добавок, належний відпочинок і сон. Всі результати індивідуальні і можуть відрізнятися. Дивіться результати наших клієнтів тут

Більш ефективне зниження ваги вам забезпечить Розширена програма схуднення

В Україні продукція Гербалайф сертифіцирована і схвалена міністерством охорони здоров'я України і інститутом екогігієни і токсикології ім. Л. І. Медведева.

Рекомендації щодо застовування:
Замініть два прийоми харчування смачним й поживним білковим Коктейлем Формула 1 і один раз в день вживайте свою звичайну їжу. Доповнюйте свій раціон вказанними продуктами із списку, який ви отримаєте. Докладну інструкцію щодо застосування ви отримаєте, оформивши замовлення.
Дивіться також
Made on
Tilda