Доброго дня, дорогенькі учасники марафону!
От і я наважилася розповісти, не без чарівного пенделя від свого прекрасного консультанта Юлії Верднікової,свою історію.

Звати мене Ольга, я мама в декреті. Маю 35 рочків ,10 з яких борюся з зайвою вагою.

Історія банальна як світ. Маючи зайвих 25кг,після народження донечки я взяла в полон і ще 10кг. А все через те що треба менше жратm/

Коли малеча прокидалася поїсти,мама теж не відставала,а з ранку тільки й спостерігала фантики від цукерок в смітнику. І звичайно такий режим привів мене до 85 кг при зрісті 150 см.

В дзеркало вже я на себе дивитися не могла, особливо на "хом'якові щоки' ,які плавно переходили в плечі, і думала або скоро лопну ,або покачусь.

Ось тут починається довга дорога митарств по різних дієтах .

І тут на допомогу ,сам того не розуміючи , прийшов мій чоловік. Він розповів, що в нього в роті служить жінка, пам'ятаю її позивний "Мотря",постійно носиться з баночками ,пляшечками,все щось п'є і худне на очах.
Я одразу дала чоловікові бойове завдання дізнатися що то таке!

Після того як я дізналась , що це Гербалайф,давай шерстити простори інтернету. Так я і познайомилась з моєю чудовою Юлічкою і продукцією Гербалайф.

Спочатку я якось граючись до цього віднеслася,в марафон не хотіла,але Юля переконала. І я ій дуже вдячна за це,бо марафон то дійсно крута штука і дуже допомагає.

За 10 забігів я скинула баласт в 16 кг,в об'ємі 92см.

Я дуже вдячна продукції компанії Гербалайф,що вони створили таке диво, яке дійсно допомагає людям.

Велика подяка нашим дівчаткам, що створили марафон. Ви просто мега круті консультанти,психологи і просто шикарні дівчата, які повертають здоров'я, красу, гарний настрій та енергію для подальшого життя,а ні ,що так не радує жіночу стать як її неймовірне відображення у дзеркалі
Made on
Tilda