Розширена програма схуднення Herbalife на 1 місяць

Купити Розширену Програму Схуднення Гербалайф на 30 днів можна на цьому сайті , ви отримаєте  по-крокову інструкцію, а також супровід консультанта в Марафоні Стрункості, за бажанням.

Склад:
  • Коктейль Формула 1 - 2 шт це збалансована їжа в стакані, якою можно замінити повноцінний прийом їжі, забезпечивши організм всіма необхідними поживними речовинами.
  • Рослинний Напій на основі Алое Віра це напій, який очищує організм, виводиь шлаки, покращує роботу травневої системи і підтримує корисну мікрофлору кишківника.
  • Трав'яний Напій Термоджетикс це чай Гербалайф на основі 6 фітокомпонентів, який тонізує, надає енергію і спалює калорії.
  • Протеїнова суміш Формула 3 - 1шт - допомагає збагатити раціон білком без зайвих калорій, що дозволить Вам підтримувати необхідний рівень енергії, і отримати струнку й підтягнуту фігуру, позбувшись від зайвої ваги, набуваючи м'язевої маси.
  • Жирозпалювач Термокомпліт - 90таб -рослинна біологічна добавка на основі запатентованої формули, активує метаболізм, сприяє спалюванню жирів, допомогає впоратися з почуттям голода й надає заряд бадьорості вашому дню.

Опис:
Підходить для тих, у кого постійне відчуття голоду, хто часто зривається. На цій програмі легше й комфортніше контролювати вагу ніж на Базовій.
Підходить при любій вазі.

Купити Розширену Програму Схуднення Гербалайф – це правильне рішення , комфортне й ефективне зниження ваги вам забезпечене, концепція якого лежить в дотриманні трьох основних принципів:
  1. Низька калорійність
  2. Забезпечення організма всіма необхідними поживними речовинами
  3. Високе сприяння всмоктування поживних речовин на клітинному рівні.

Всі результати відносяться до програми схуднення Herbalife, яка включає, збалансовану дієту, фізичні вправи, достатне вживання рідини, за необхідності прийом харчових добавок , належний відпочинок і сон. Всі результати індивідуальні і можуть відрізнятися. Дивіться результати наших клиєнтів тут.

Кількість продуктів у програмі розрахована на 1 місяць використання. Спеціалісти в галузі здорового харчування рекомендують використовувати програму схуднення не меньше 3-х місяців. За 3 місяця ви зможете не тільки схуднути, але і закріпити результат.

Це необхідно для формування здорового способу життя і корисних звичок.
Для максимально швидкого досягнення результату використовуйте Повну програму зниження ваги.

Рекомендації щодо застосування:
Замініть два прийоми харчування смачним й поживним білковим коктейлем Формула 1 і один раз в день вживайте свою звичайну їжу. Доповнюйте свій раціон вказаними продуктами із списку, який ви отримаєте. Детальну інструкцію щодо вживання ви отримаєте сформував замовлення.
Дивіться також
Made on
Tilda