Повна Програма Схуднення Herbalife на 1 місяць

Купити Повну Програму Схуднення Гербалайф на 30 днів можна на цьому сайті , ви отримаєте по-крокову інструкцію, а також супровід консультанта в Марафоні Стрункості, за бажанням.

Склад:
 • Коктейль Формула 1 - 2 шт - це поживний, збалансований замінник звичайного прийому їжі із ретельно підібраними пропорціями цінного білка, корисних вуглеводів, ключевих вітамінів й мінералів для контроля ваги і правильного харчування.
 • Рослинний Напій на основі Алое Вера 473 мл - 1 шт , - це гель, який сприяє нормалізації процесу травлення і покращенню роботи шлунково-кишкового тракту.
 • Трав'яний Напій Термоджетикс 50 г - 1 шт , цей низькокалорійний напій дозволить Вам знизити вживання цукру, підвищити кількість випитої рідини протягом дня й отримати корисні поживні речовини.
 • Протеїнова суміш Формула 3 - 1шт - допомогає збагатити раціон білком без зайвих калорій, що дозволить Вам підтримувати необхідний рівень енергії і здобути струнку й підтягнуту фігуру, позбувшись від зайвої ваги і здобувати м'язову масу.
 • Жирозпалювач Термокомпліт - 90таб -успішне зниження ваги потребує прискорення спалювання жирів, контроля над почуттям голоду, покращення обміну речовин і контроля над множиною інших процесів в організмі.
 • Клітинний Активатор - 90 табл - сприяє оптимізації обміну речовин, допомагаючи клітинам больш повно засвоювати надходжуючі в організм поживні речовини. Містить поживні мікроелементи і комплекс рослинних інгрідієнтів.
 • Целлулосс - 120 табл - сприяє відновленню запаса основних поживних речовин, які вимиваються із організму разом із надлишками рідини.
 • Вівсяно-яблуневий напій (1 шт) це комплекс натуральних харчових волокон (клітковини), необхідних для щоденної підтримки оптимального функціонування травної системи. Допомагає знизити засвоювання жирів, сприяє очищенню організма, покращенню травлення і збереження почуття насичення.

Опис:
Це сама комфортна і популярна програма , яка дозволяє отримати максимальні результати при мінімальних зусиллях. Завдяки правильно сформованій програмі - процес зниження ваги буде максимально результативним і безпечним для організма.

Повна Програма Схуднення Гербалайф – це комфортне і ефективне зниження ваги, концепція якого лежить в дотриманні трьох основних принципів:
 1. Низька калорійність
 2. Забезпечення організма всіми необхідними поживними речовинами
 3. Високе сприяння всмоктування поживних речовин на клітинному рівні.

Всі результати відносяться до програми контроля ваги Herbalife, яка включає: збалансовану дієту, мінімальну активність, достатне вживання рідини, за потреби прийом харчових добавок і належний відпочинок і сон. Всі результати індивідуальні й можуть відрізнятися. Дивіться результати наших клієнтів тут.

Спеціиалисти в галузі здорового харчування рекомендують використовувати програму зниження ваги Гербалайф не менше 3-х місяців. Це необхідно для формування здорового способу життя і корисних звичок. За 3 місяці ви зможете не тільки схуднути, але й закріпити результат.

Рекомендації щодо вживання:
Замініть два прийоми харчування смачним й поживним протеїновим Коктейлем Формула 1 Гербалайф і один раз в день вживайте свою звичайну їжу. Доповнюйте свій раціон вказанними продуктами із списка. Ретельну інформацію щодо вживання ви отримаєте сформувавши замовлення програми.
Дивіться також
Made on
Tilda