Базова Програма схуднення Herbalife на 1 місяць

Купити Базову Програму Схуднення Гербалайф на днів 30 можна на цьому сайті , ви отримаєте по-крокову інструкцію, а також супровід консультанта в Марафоні Стрункості, за бажанням.

Склад:
Коктейль Формула 1 - 2 шт це збалансована їжа в стакані, якою можно замінити повноцінний прийом їжі, забезпечивши організм всіма необхідними поживними речовинами.
Рослинний Напій на основі Алое Віра це напій, який очищує організм, виводиь шлаки, покращує роботу травневої системи і підтримує корисну мікрофлору кишківника.
Трав'яний Напій Термоджетикс це чай Гербалайф на основі 6 фітокомпонентів, який тонізує, надає енергію і спалює калорії.

Опис:
В складі програми продукти , які забезпечують організм цінним білком, корисними «повільними» вуглеводами, вітамінами, мінералами, клітковиною, допомагають забезпечити водний баланс і сформувати правильний режим харчування на весь день.

Купити Базову Програму Схуднення Гербалайф – це важливе рішення на шляху вдосконалення свого тіла й комфортне й ефективне зниження ваги, концепція якого лежить в дотриманні трьох основних принципів:
  1. Низька калорійність
  2. Забезпечення організма всіма необходимими поживними речовинами
  3. Високе сприяння всмоктування поживних речовин на клітинному рівні.

Всі результати відносяться до програми контроля ваги Herbalife, яка включає: збалансовану дієту, невелику фізичну нагрузку, достатне вживання рідини, за необхідністю прийом харчових добавок, належний відпочинок і сон. Всі результати індивідуальні і можуть відрізнятися. Дивіться результати наших клієнтів тут

На думку фахівців за термін у 21 день у людини починає формуватися будь-яка звичка; цього цілком достатньо для перехода на здоровий спосіб життя і для формування звичок харчуватися правильно, вміти вибирати корисні продукти, готувати здорову і корисну їжу, не переїдати і займатися спортом.

А для закріплення й збереження цих звичок рекомендують використовувать програму зниження ваги не меньше 3-х місяців. За 3 місяця ви зможете не тільки схуднути, але й закріпити результат.

Більш ефективне зниження ваги вам забезпечить Розширена програма схуднення

В Україні продукція Гербалайф сертифіцирована і схвалена міністерством охорони здоров'я України і інститутом екогігієни і токсикології ім. Л. І. Медведева.

Рекомендації щодо застовування:
Замініть два прийоми харчування смачним й поживним білковим коктейлем Формула 1 і один раз в день вживайте свою звичайну їжу. Доповнюйте свій раціон вказанними продуктами із списку, який ви отримаєте. Докладну інструкцію щодо застосування ви отримаєте, оформивши замовлення.
Дивіться також
Made on
Tilda